Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Peter'in Odası

2 posters
YazarMesaj
Peter Elysion Walter
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Peter Elysion Walter

Rp Düzeyi : Dermeçatma
Tarafı : Taraf gibi bir ayrılık üzünden bu çocuk çok şey kaçırıyor....
Kan Durumu : Melez
Asa : Doğruluk'un Işığı
Rp Yaşı : 15
Rp Sevgilisi : April...
Ruh Hali : Peter'in Odası Cesur10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Gryffindor Quidditch Takımı Tutucusu

Peter'in Odası Empty
MesajKonu: Peter'in Odası   Peter'in Odası Icon_minitimeÇarş. 20 Ocak 2010, 21:08

Peter'in Odası Vesuuq
Peter Elysion Walter
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Peter Elysion Walter

Ek Bilgiler

Peter'in Odası Empty
MesajKonu: Geri: Peter'in Odası   Peter'in Odası Icon_minitimeCuma 16 Nis. 2010, 18:06

Bugün çok heyecanlı birgündü. Sen sevdiğim can dostum tatil zamanını fırsat bilerek beni ziyarete gelicekti. Hazırlık yapmalıydım eee sonuçta gelen kişi benim için oldukça çok önem taşıyordu. Malikane neredeyse boştu neyseki morgan ile rahatca eğlenebilirdik.

Rahatılıklara yeni başlamıştım. Birririnden güzel yemekler yapılmıştı. Tam yukarıya üzerimi değişytirmek için çıkıyordum ki kapı çaldı. Merdivenden atlayarak apıya koptum ve açtım. Gelen kişiyi tahmin etmek çokta zor değilti. Gelen kişi "Morgan Ravenlover" idi. Sevinçle kucakladım sevgili can dostumu. Ve arkasından "Hoşgeldin KK çok özlemiştim seni kapıda kalma gel içeri dışarıda kalma"
Morgan Laurie
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf

Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
Asa : Sessiz Düş
Rp Yaşı : 13
Ruh Hali : Peter'in Odası Soguk10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Ravenclaw Quidditch Takımı Kovalayıcısı & Okul Korosu Görevlisi

Peter'in Odası Empty
MesajKonu: Geri: Peter'in Odası   Peter'in Odası Icon_minitimeCuma 16 Nis. 2010, 18:12

Bu kadar yoğun ilgiye alışık olmayan Morgan önce biraz şaşırdı.Peter'ın kucaklamasına ilk başta karşılık vermesede sonradan sarıldı.''Teşekkür ederim, hoşbuldum.Beni bugün davet ettiğin içinde ayrıdan teşekkür ederim.''Peter daimi gülümsemesiyle ona bakıyordu.Morgan zorlada olsa gülümsedi.O sırada evdeki nefis yemek kokusunu almış ve ne derecede aç olduğunu hatırlamıştı.Kahvaltıya inmiyordu ,çekiniyordu.Bu yüzden hoşbeş fastlını biraz kısa tutmak istemişti.Peter onu oturma odasına geçirdi ve oturdular.Morgan masayı gördü ve ağzı tekrar tekrar sulandı.Peter ile oturdular ve konuşmaya daldılar.Bir bardak su içip dudaklarını ıslatan Morgan geldiği zamandan daha rahat hissediyordu kendini.Çok kasmıştı ilk seferinde kendini ama şimdi Peter'ın sıcakkanlılığı kendinede yetiyordu Morgan'a da.
Peter Elysion Walter
Gryffindor 3. Sınıf
Gryffindor 3. Sınıf
Peter Elysion Walter

Ek Bilgiler

Peter'in Odası Empty
MesajKonu: Geri: Peter'in Odası   Peter'in Odası Icon_minitimeCuma 16 Nis. 2010, 18:30

Oturma odasına geçtikten sonra başladık sohbete tabi bu arada unutmuştum yemeğe geçmeyi. Ne kadarda düşüncesizdim böyle. Arkasından ayağı kalkım ve "Haydi Margan yemekte evam edelim sohbetimize" dedim ve yemeğe geçtik. Zaman çok hoş ve güzel geçiyordu. Ama morgan pekte mutlu görünmüyordu. Bir sorun mu var dı anlayamamıştım.

Bir yandan yemek yiyor, bir yandan sohbet ediyor ve bir yandanda neden mutsuz olduğunu düşünüyordum. Yemek yerken nasıl yedığıma hep dikkat etmişimdir neden bilmem ama bıcak kullanmak her zaman hoşuma gitmiştir.
Morgan Laurie
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf

Tarafı : Aydınlık
Kan Durumu : Safkan
Asa : Sessiz Düş
Rp Yaşı : 13
Ruh Hali : Peter'in Odası Soguk10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Ravenclaw Quidditch Takımı Kovalayıcısı & Okul Korosu Görevlisi

Peter'in Odası Empty
MesajKonu: Geri: Peter'in Odası   Peter'in Odası Icon_minitimeCuma 16 Nis. 2010, 18:39

''Tamam Hadi Geçelim''. Masaya geçtikten sonra Peter'la muhabbetimiz iyice koyulaştı.Bu sırada ailesine çok düşkün olduğunu gördüm ve hayaıtmda ilkdefa birisine imrendim.Bir an kendimden geçtim, düşüncelere daldım ve Peter'ın beni süzdüğünü gördüm.Of ne kadarda aptalım sanırım bir sorunum olduğunı düşünüyor.Ailemle ilgili olduğunu sanabilir ama yanılıyor.Ailem-annem,babam bu kelimeler daha önce bana hiçbir şekilde bir anlam ifade etmemişti fakat şimdi sol tarafımda bir yanma hissi bırakıyorlar-''Afedersin'' dedim ve lavabonun yerini sordum.Yüzümü yıkadım ve kendimi biraz daha iyi hissediyorum.Kendime aynada baktım ve tamam iyiyim.Hiçbirşey olmamış gibi Peter'ın yanına gittim ve devam ettik.Yemek bittiğinde tatlılarımızı yedik ve tekrar koltuklara geçtik.Yemek tam bir harikaydı.Hayatımda böyle leziz şeyler yediğimi hatırlayamıyorum.''Ah Morgan sen hayatında yediğin yemeğe dikkat eder miydin?'' diye düşünürken buldum kendimi.Ama bunu Peter'a belli etmedim ve kendimi zamanın akışına bıraktım.Ve yaptığım gibi zaman aktıı gitti.Saatin geç olduğunu farkettiğimde gerçekten geç olmuştu.Daha evde yapılacak çok şey var, hazırlanmam lazım.''Kalkmam lazım'' dedimi özür dilercesine ve kapıya doğru yöneldim.''Artık Hogwarts'da görüşürüz,kendine dikkat et'' dedim, elini sıktım ve yola başladım.

Peter'in Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Misafir Odası
» 1. Oturma Odası
» Catherine'in Odası
» Diana'nın Odası
» * Sorumlu Şifacıların Odası