Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Siyah&Beyaz

2 posters
YazarMesaj
Beatriz Mélissa Cullen
Sihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi Başkanı
Beatriz Mélissa Cullen

Rp Düzeyi : Mükemmel
Tarafı : *Aydınlık
Kan Durumu : Melez
Asa : Soluksuz Öfke
Patronus : Yunus
Rp Sevgilisi : ??
Ruh Hali : Siyah&Beyaz Images12

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimeÇarş. 03 Şub. 2010, 18:00

Seine Nehri'nin büyüsüne kapılarak ilerlediğim yolun sonu Eiffel Kulesine kadar gelince kafamın ne kadar meşgul olduğunu ve olmam gereken yerden ne kadar uzak olduğumu anladım. Keskin bir hareketle dönerek gerisin geri yürümeye başladım ama sonra *Nasıl olsa burdayım.* diye düşünüp olduğum yerde anın tanıdını çıkarmanın daha akıllıca olacağına karar verip tamda tüm ihtişamıyla karşımda duran Eiffel'in önüne oturdum. *Burası güzel...Ahh ama fazla kalabalık.* insanları ve az da olsa kalabalığı seven bir insandım. Ama bu kadarı da beni klostrofobik bir ruh haline sokuyordu. Gözlerimi kapatıp kendimi her şeyden soyutlamaya çalıştım. Yanıma kimse oturamaz dercesine ayaklarımı oturduğum banka uzattım ve meydan benimmişçesine etrafa emin gözlerle bakmaya başladım.
Lilith
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Lilith

Rp Düzeyi : Oldukça depdebeli!
Kan Durumu : Seninkinin tadına bakabilir miyim?
Rp Yaşı : 783.
Özel Yetenek : Vampir
Ruh Hali : Siyah&Beyaz Seytan10

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimeÇarş. 03 Şub. 2010, 18:19

Ah Paris... İğrenç yıllarımı güzel kılan yer. Fransa'nın gözbebeği; benim için ise puslu bir havada başlayan hayatımın başlangıcı olan yer, güneşli bir gün ise sonlandırıldğı şehir. İnsanlar değişmişti, ben değişmiştim, dünya değişmişti ama bu mekandan aldığım haz hala aynıydı. İnsanların aban bakışalrı hiç rahatsız etmiyor, hatta gülüp geçiyordum çok komiktiler. Kendini asil sanan züppeler suratımdaki halkalara bakıp beni yargılarken satanist olmakla, kötü yola düşmekle ben acıyordum onlara. Sığ kafalarını okyanus sanan mantıklarıyla eğleniyordum.
Henüz armağınımı almamışken, saraydan çıkmazdık ben ve ailem. Her kutlama da krala en yakın yere oturup oldukça gösterişli ama buna karşın son derece rahatsız elbileselerim içinde kasılırken ben bıkmıştım bu hayattan. Kralın aptal oğlu bana takmıştı. Çünkü çok masum bir suratım vardı şimdiye karşın. İlgi çekiciydi. Sarı saçlarım pembe omuzlarıma dökülülürdü, masmavi gözlerim ise berrak ve saydamdı. Ben asildim o zaman. Aristokratların arasında büyümüştüm. Boynum dik yürürdüm, adımları zarifçe atardım. Ama kim biliyor ki o sevimli kızın ben olduğumu? O aptal insanlar haklılar aslında beni küçümsemekte bende onlar gibiyken öyleydim. Farklı olanları dışlardım. Saflığın neler açtığını bildiğimden artık vahşiydim, ne olduğumu bilmeseler bile görünümüm yırtıcıydı işte.
Bir kız gördüm, kadın olmuş bir kız.Banklardan birine oturmuş tek oturabilmek adına ayaklarını uzatmıştı yanında. Bana ablamı hatırlatmıştı, erkek çocuk doğuracağım diye Azrail'den randevu alan ablamı. Yanına yaklaştım.Kokusunu duymak istiyordum, yüzünü incelemek istiyordum. Onu tanımaktı arzum.
"Merhaba." dedim yıllardır hiç değişmemiş yalnızca derinlik kazanmış sevimli ses tonumla.
Beatriz Mélissa Cullen
Beatriz Mélissa Cullen

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimeÇarş. 03 Şub. 2010, 18:46

*Budayım işte yıllar sonra* diye geçirdim aklımdan. On yıl belki de dokuz yıl önce bu aylar belki de tamda bugün büyük bir kayıp vermiştim burada. O gün akan göz yaşlarımı geri dönmez meleklere vermiştim ve sonra hiç ağlamadım. O an için kararan gözler iki tane Eiffel, binlerce insan ve göklere çıkmış bir Seine görmüştü. O günden sonra yıllar boyunca uğramıştım bu meydana. Ama sonra öğrenilen gerçekler... Her şeyi alt üst eden, daha önce bana mezar olmuş bu meydanı mabed yapan gerçekler. Kaybettiğimin aslında giderek hayatıma kazandırdıklarını görmek. İşte o günden bu yana huzur verirdi bana Paris'in her köşesi.
Gözümü hiç ayırmadığım Eiffel'in çevresinde dikkat çeken bir iki kişiden ayırmıyordum gözlerimi. Geçmişlerini,yaşayabileceklerini, büyücü olup olmadıklarını ve bunun gibi başkası tarafından merak edilmesi saçma olan şeyleri kafamda dolaştırıp duruken, güneşin beyaz yüzünü çerçeve içine almış olduğu, suratında garip izler taşıyan bir kız yanıma kadar yaklaştı. Ben yanlız olmak istediğimi bu kadar belirtirken, yanıma gelip üstüne birde "Merhaba." demesi garipti doğrusu. Belki de bakanlıktandır. İşlerini yaptırmak için yanımda biten bir sürü insandan biridir diye tanımak maksadıyla bir süre baktığım surat bana hiçbir şey anımsatmayınca kesinlikle tanımadığım kanısına vardım. Tanımadık biriyle sohbet iyi olabilir diye umarak bende "Merhaba" dedim. Sesime vermek istediğim sevecenliği katamadığımı farketmiştim.
Lilith
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Lilith

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimeÇarş. 03 Şub. 2010, 18:58

"Merhaba." dedi tüm içtenliğiyle beni kovarken oradan. Gözlerimi diktim kadına. Cadılara has bir koku vardı üstünde. Sihrin tiksindirici kokusu burun deliklerime nüfuz ederken inceledimeye başladım onu. Aslında ilgi çekici bir tarafı yoktu. normal saçlar, normal konuşma normal bir koku. Tüm hanımefendiliğini üstüne boca etmiş bir kadın. Zihnimi karıştırmaya başladım, bu yüzü bir yerlerden hatırlıyorum.Tabii ya işe yaramaz büyücü gazetelerinden birinde görmüştüm. Bakanlıkta olmalıydı belki de seherbazdı ama iyi biriydi bunu hisetmiştim gözlerindeki sönmüş ışıkta. "Beatrice'ti sanırım. Bakanlıktan?" Bana garip garip bakarken bunu yapmayı ne akdar sevdiğimi anlatıyordum kendime. Bizlere özgü keskin hafızam ve şaşmaz görsel zekam insanla şaşırtamakta bana yardımcı olurdu. Benim büyücü olduğumu sanacaktı ama değildim. Aslında öyleydim eskiden hiç eğitim alamamıştım çünkü o yıllar büyüye pek saygı duymazdı Avrupa. Hatta yok etmişti sihri, şehrin orta yerinde yanan odunlarla. Yada öyle sanmıştı.
Tekrar kadına döndüm, ona ne söyleyecektim cadı olup olmadığımı sorduğunda? Mezun olduğumu söylerdim, Ravenclaw mezunu olduğumu.

En son Babette Equal tarafından Çarş. 03 Şub. 2010, 22:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Beatriz Mélissa Cullen
Beatriz Mélissa Cullen

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimeÇarş. 03 Şub. 2010, 19:15

Rahatsız edici gözlerinde bir içtenlik bulmak umuduyla bende ona diktim gözlerimi. Bakışlarında küçümsermiş gibi bir ifade vardı. Sanki hemen yanımdan değilde Eiffel'in tepesinden bakıyormuş gibiydi. Ama bu beni rahatsız etmedi. Bakanlıkta sürekli böyle insanlar arasında çalışıyordum zaten. Bu bakışlar için biraz da kendimi suçlamamda fayda vardı. Fazlasıyla samimiyetsiz karşılık vermiştim onun biraz da olsa sevimli selamına. "Beatrice'ti sanırım. Bakanlıktan?" dedi. İsmimi bilmesi şaşırtıcıydı doğrusu. Hele de bana Beatriz demesi daha da şaşırtıcıydı. Bir iki kişi dışında kimseden duymadığım bu ad bana çok yabancı geldi birden. Biraz da tiksindirici. Kaybettiklerimde böyle derdi bana. Eğer sohbet ilerlerse en kısa zamanda bana Mélissa demesi konusunda uyarmalıydım onu. Beni tanıdığına göre bakanlığa yada büyü dünyasıyla ilgili yerlere uğramış olmalıydı. Bunların dışında fazla popüler sayılmazdım. Birkaç akraba dışında hiçbir muggle tanıdığım olmadığı için muhakkak bir cadı olmalıydı. "Evet bakanlıktan. Ben Mélissa. Memnun oldum." dedim. Adımı düzeltmek için fazlasıyla yersiz olmuştu. Cümlede saçmaydı ama bir kez Beatriz derse çileden çıkabilir, dışıma zararım olmasa içimden kendimi yiyip bitirebilirdim.

Lilith
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Lilith

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimeÇarş. 03 Şub. 2010, 20:01

"Evet bakanlıktan. Ben Mélissa. Memnun oldum." dedi bana bakarak. Herhalde ikinci ismini kullanmayı tercih ediyordu. Onaylayan gülümsemem koyu morla boyadığım dudaklarımda yayıldı. Parlayan tırnaklarımı saklamak için dudaklarım gibi koyu mor oje sürdüğüm parmaklarımı kıpırdattım. Sonra ona doğru uzattım, kendimi tanıtmak için: "Babette." dedim. Kendimden beklemediğim derece de samimi çıkmıştı ses tonum. Elimi sıktığında yüzünün aldığı hali merak ediyordum. Donmuş bir et parçası kadar soğuk, ipeksi ama katı elime dokununca neler düşünecekti, ne hissedecekti? Belki de farkına bile varmazdım. Güneşin yavaşça Paris'in ihtişamlı gökkubesinden ayrıldığını görünece, ince bir sızı halinde tüm bedenimde hüküm süren acım yokoldu. Bulutların arkasından göz kırpan güneş bile rahatsız ediciydi çoğu kez. Mélissa'nın hareket etmesiyle bir koku daha çalındı burnuma. Muggle'lara has ağır koku vardı üstünde. Hayır, üstünde değil içinde. Damarlarının içinde akan büyüleyici al sıvının kokusuydu bu. Melez olduğunu anlamıştı onun.
Eiffel'e dikti yemyeşil gözlerini. Üst aktında bir çift gördüm, az sonra dudakları buluşacak olan gençler. Kız utanmıştı ama heyecanlıydı da. Dudakları kıpırdıyordu yavaşça. Bakışlarımı kaçırdım zihnimin örümcek ağlarıyla koruduğu anılarım ışık görüyordu. Onları kovmaya çalışıp, delici bakışlarımı çevirdim yeni tanıştığım kanı bozuk kadına. O sırada tam önümüzden benim gibi bir grup genç geçti. Kan arzusuyla yanan bedenleri, vahşi bir şekilde hareket ediyordu. Görünüşleri benim gibiydi, oldukça ses çıkararak meydanı inletiyorlardı. Onlara doğru döndüm, anlamış olmalıydılar ki sessizleşip bana baktılar. Bunu vampirler dşışnda kimse anlayamazdı. Kendinden dha yaşlı vampirler önünde saygılı olman gerekir yoksa sonun tahmin edemeyeceğin kadar hızlı ve acılı olur. Sessiz otoritem onların kedi yavrusu gibi sinmelerine sebep olmuştu. Hızla heraket etti dudaklarım, insanların göremeyeceği hızda. Seslendim onlara bizler haricinde kimsenin duyamadığı ses tonuyla: "Sakin olun çocuklar..." sonra konuştuğum kadına baktım, konuşmayı devam ettirmek istiyordum. "Hangi bölüm?" dedim. Genç çete hemen dibimize oturdu. Mélissa'nın rahatsız olmuş olabilceğini düşündüm. Bana nasıl baktığını görmüştüm çünkü: "Kovabilirim?" diye teklifte bulundum onalrı işaret ederek.

En son Babette Equal tarafından Çarş. 03 Şub. 2010, 22:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Beatriz Mélissa Cullen
Beatriz Mélissa Cullen

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimeÇarş. 03 Şub. 2010, 20:56

"Babette." dedi. Koyu mor dudaklarının arasından çıkması imkansız gibi görünen bir samimilikle. Bu kadında garip bir şeyler vardı. Büyü yada alakalı bir dünyayla ilişkisi olduğu kesindi. "Belki de kaçaktır." diye geçirdim aklımdan. Ama garipte bir çekimi vardı. Dışardan bakıldığında fazlasıyla itici görünüyordu. Ama konuşmaya başladığında kendisini gerçekten sempatikleştirebiliyordu. Kendi kendime gelin güvey olmakta üstüme yoktu. Kendi kendime birinden soğuyabilir yada ona ısınabilirdim. Babette için de öyle olmuştu. Birden ısınmıştım ona. Ta ki... elini bana uzatana kadar. Ondan gördüğüm içtenliğin karşılığı olarak uzattığım elimden başlayarak kemiklerime kadar inen soğuk tüm ısınlışmığı buz kütlesi haline getirdi. Çok soğuktu. Donuktu. Bu kız yoksa... "Saçmalama" diye geçirdim aklımdan. Elinin soğukluğuna bir neden bulmak için kafamda bir sürü sebep döndürdüm. O dakikadan sonra her hareketini dikkatle izlemeye ve kafama kaydetmeye çalışırken bir yandanda bunu yapmamak için kendimi durdurmaya çalışıyordum. Ama kendimi de alamıyordum. Şimdi de kulenin tepesindeki bir çifte kilitlenmişti. Kilitlenmek derken her anlamıyla kilitlenmekten bahsediyorum.
Ben kafamı bunlarla meşgul ederken ön taraftan geçen bir iki serserinin sesiyle irkildim. Nefret ederdim kendimi bilmez bu serserilerden. Kafamı Babette'ye çevirdim. O da onlara bakıyordu. Ama benden daha farklı bir ifadeyle. Bakışları uyarır gibiydi. Çocukların tepkisinden de anlaşılacağı gibi aralarından ne olduğunu anlamam imkansız olan bir iletişim vardı. Ama bir iletişim vardı. Bu tür özellikleri olan insanlar tanıyordum ve toplum tarafından pekte sevilmeyen bir özellikleri vardı. Bir süre fazlasıyla ilgilenmiştim insanlığın bu türüyle. Çünkü bende yıllarca bilmedende olsa onlardan birine baba demiştim.
Babette bana döndü. Devam edelim dercesine bana
"Hangi bölüm?" dedi. Bu sırada sinmiş serseriler gelip yanımıza oturdular. Babette'de rahatsız olduğumu anlayacakki "Kovabilirim?" dedi. "Hayır sorun değil." dedim. Onlarada bu kıza da yakın olmak istiyordum. Konuşmaya çalıştım. Ne söyleyeceğimi düşünürken ilk sorduğu soruya cevap verebileceğim geldi aklıma. "Sihirli Kazalar ve Felaketler" dedim. Bana hayatımın en berbat günlerini yaşatan bu türe ilk kez bilinçli olarak bu kadar yakındım ve tanımak istiyordum...
Lilith
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Lilith

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimeÇarş. 03 Şub. 2010, 21:57

Sihirli kazalar ve felaketler bölümünde çalıştığını öğrenmem bana hiçbir şey katmamıştı fakat ikinci sorumu yanıtlarken, onların sorun olmayacağını dile getirirken aptal bir insanın bile anlayabileceği bir değişiklik gösterdi bakışları. Derinlere dalan zihninin göstergesiydi kilitlenip kalan gözleri. Çoğu insanın aksine rahatsız olmamıştı garip görünümlü bizlerden. O budala çömezler onun bile sinirlerini oynatırken hiçbir şekilde bunu belirten bir ifade vermemişti Mélissa. İlginç diye düşündüm başka bir şey düşünmek istemedim zaten. Düşünmeden edemezdi bazen o gece buraya hiç gelmemiş olsaydım hayatımın nasıl olacağını. Ablamı dinleyip İspanya’dan gelen konukların büyük oğluyla buluşmak için evden kaçmasaydım neler olacağını. Hala haklı olduğunu düşünüyordum
Çünkü ablam akıllıca hareket eden biri olmamıştı asla. Zaten sonunu aptallıklarından oluşan bir dizi hareket getirmişti. Her neyse diye diyerek düşünceleri beynimden kovaladım. Buraya aç olduğum için geldiğimi hatırlayıp yerimde doğruldum. Sanırım bugün normal insan gibi yaşamak uğruna aç kalacaktım. Çok sarmamıştı beni aramızda oluşmaya başlayan sohbet ama çekici gelen şey onun kurbanlarımdan biri olduğuydu. Belki ayrıldıktan sonra kıstırırdım onu ya da ormana dalar hareket olsun diye orada dolaşan aptal gençleri avlardım. Daha kesin karar vermiş değildim. “Söylemedim değil mi? Beauxbatons mezunuyum.” Hogwarts mezunu olduğum yalanı bana dezavantaj sağlardı. Profesörler ya da bazı arkadaşlarını tanıyıp tanımadığımı sorabilirdi. Benim göründüğüm yaşımla onun olduğu yaşı arasında pek fark olduğun düşünmüyordum. Beni faka bastırabilirdi. Fransa’daki büyü okulunun yerini bile bilemeyen biri bana soru yöneltemezdi.
Jacques belirdi gözlerimin önünde hala ona ne olduğunu bilmiyordum, o gün kurtulabilmiş miydi, bana bunu armağan eden vampirden yoksa ölmüş müydü? Belki buradaydı benim gibi dolaşıyordu bu sokaklarda o günü hatırlıyordu. Tozlu sandığından çıkarttığı kitaplarına gösterdiği hassasiyeti anılarına göstermiş miydi yaşıyorsa. Yaşadığına hiç bir kaıntım olmasa da emindim o buradaydı belki de izliyordu beni. Dönüştürüldüğüm günü çok net hatırlıyordum. Oldukça soğuk bir Şubat ayıydı. Onbeşiydi günlerden salı yada perşembe. Çarşamba günü olan eğlenceden sonra mı önce mi olduğuna karar verememiştim bu geçen üç yüz küsür senede. Yaşamasıydı en büyük dileğim, iyi bir dosttu o. Dost...
Beatriz Mélissa Cullen
Beatriz Mélissa Cullen

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimePerş. 04 Şub. 2010, 01:59

Artık hareketlerine, bakışlarına hatta nefes alışına...Nefes almıyordu ki... Göğsü çok nadir hareket ediyor, bunu da düzensiz yapıyordu. Eski hastalığımın bana armağan ettiği dikkat ve tepkisizliği sonuna kadar kullanmaya çalışıyordum. Biraz körelmiş olabilirdim. Çünkü artık sinek bile öldürmüyordum. Çok eski günlerde kalmıştı hastalığım. Kurtulduğumda on bir yaşındaydım. Küçüktüm, ama yaptığımın normal olmadığınıda bilecek kadar büyük. Babama kızıyordum ama sanki ben hiç öldürmemiştim. *Onlar hayvandı!* diye bağırdım içimden kendime. Ben kötü bir şey yapmamıştım. Hiçbir zaman...
Tekrar dikkatimi Babette'ye çevirdim. Benim için pek çok şeyin simgesi olmuştu bir anda. Sıkılmış görünüyordu. Onu eğlendirecek halim yoktu. Aslında konuşmasına bile gerek yoktu. Aslında bir iki kelime söylese fena olmazdı. Bir vampirin ruh halini merak ediyordum doğrusu. Vampir... İlk kez söylemiştim bunu. Çok soğuk, hoş olmayan bir kelimeydi. Zaten çokta soğuk ve hoş olmayan yaratıklardı. “Söylemedim değil mi? Beauxbatons mezunuyum.” dedi. Bunu söylediğinde ne zaman dönüştürülmüş olabileceğini düşündüm. "Fransa'da uzun bir geçmişiniz var o zaman." dedim. Aslında bu okul hakkında hiçbir şey bildiğim yoktu. Sadece Fransa'da olduğundan haberdardım ve bunu da sanki çok bir şey biliyormuş gibi kullanmayı amaçladım doğrusu. Çok fazla donup kalıyor, dalıp gidiyordu. Bu kadar çok şey düşündüğüne göre uzun bir geçmişi olsa gerek diye saçma bir önerme kurdum aklımda.

Lilith
Hogwarts Şifacısı
Hogwarts Şifacısı
Lilith

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimePerş. 04 Şub. 2010, 19:36

"Fransa'da uzun bir geçmişiniz var o zaman." dedi bana bakarak. Ah evet. Yaklaşık 3oo yıldır bıradayım Paris'te. Yapıştım ve asla bırakmayacağım derken büyü dünyası almıştı beni içine. Sırf Hogwarts'ta olmak adına yerleşmiştim Londra'ya. Mélissa ne olduğumu anlamış gibiydi sadece öyle düşünüyordu belki de hareketlerimi izleyecekti. Ağlarsam belki inanırdı, bu aptallar bizlerin asla ağlayamayacağını, sevemeyeceğini düşünürlerdi. Aksine tüm duygular o kadar yoğun hissedilir ki bizim buz tutmuş kalplerimizde, bir insan bizim hislerimize sahip olursa bir iki günde çıldırıp, ölürdü herhalde. Diz kapaklarıma kadar gelen siyah ağır çizmelerimin içindeki parmaklarımı oynattım. Kalkmak için ellerimi koydum ahşap banka. Bakanlıkta çalıştığını öğrendiğim saf kadına bakarak: "Gitmem gerek. Eğer biraz daha oturursam randevuma geç kalacağım. Muggle bir erkek." diye eklemeyi unutmamıştım. Benim kan emici olduğula ilgili tüm düşünceleri kafasından silsin diye. Pembe bir insan olduğum günleri hatırlayarak, aşk delisi bir kız taklidi yaptım. Heyecanla kalktım yerimden, saçlarımın nasıl gözüktüğünü sordum, kıyafetimin düzgün durup durmadığını. Bana gülümsedikten sonra sekerek uzaklaştım oradan. Aslında kalkmaktaki amacım arkadaşlarımla buluşup ava çıkacak olmamızdı. Şehrin dışındaki küçük bir köyü basacaktık. Küçük çocuklar bumayı ümit etmiştik tabii bir önceki saldırıdan sonra kimse hayat dolu, küçük, elma yanaklı, toparlak, nefis veletleri dışarı salmazdı ya... Neyse. Bu kadar sefilleştiğim yeterdi bana, üstümdeki iğrenç şeylerden kurtulup gerçek gothic elbiselerimi giyecektim. Viktorya dönemimden kalma siyah asil elbiselerimden birini. Tüm elbiselerimin astarlarını, tüllerini ve süslerini sökmeme rağmen hala çok büyüleyiciydiler. Eskisinden çok daha rahattı giymesi onları. Karanlığa gömülme vaktim gelmişti, kişiliğine geri dönmem gereken saatin yelkovanı yerinde sayıyordu, geri dönmek zorundaydım ve istiyordum.
Beatriz Mélissa Cullen
Beatriz Mélissa Cullen

Siyah&Beyaz Empty
MesajKonu: Geri: Siyah&Beyaz   Siyah&Beyaz Icon_minitimePerş. 04 Şub. 2010, 21:48

"Gitmem gerek. Eğer biraz daha oturursam randevuma geç kalacağım. Muggle bir erkek." dedi sanki başka bir amacı olduğunu anlamamışım gibi. Karnı açtı belki de. Şirin bir kızmışçasına bana saçını başını soruyordu. Vampirlerin hepsi böyleydi zaten. Herkesi kandırabildiklerini sanırlardı. Herkesten üstün olduklarını ve öldürme içgüdülerinin onlara ayrıcalık, farklılık belki de ilginçlik kattığını sanıyorlardı. Sandığım kadar öğrenilesi canlılar değillerdi. Kız yanımdan kalkıp gitti. Bu kadarı da yeterdi zaten. Paris'in daha sevecen ve insansı yaratıklarıyla tanışmak istiyordum. Ölümü ve öldüreni yeterince tanımıştım zaten.

Siyah&Beyaz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~ Siyah Masa ~
» Beyaz Gece
» ~ Beyaz Masa ~