Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi

+11
Lucas Nicolas Pegatris
Vincent Kemp Telford
Tyson L'angley Karle
Venus Lea Heilig
Xavier William Taylor
Edlyn Tyler Allison
Ewan Jay Wrasfield
Clessia Hyxest
Pernell Gawen Allison
Düşes Katherine
Diantha Effie O'Quin
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Darq Staner
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Darq Staner

Rp Düzeyi : İlgi Çekici
Tarafı : Önceden Belirlenmiş Ama Düzene Baş Kaldırmak İşimiz
Kan Durumu : Safkan
Asa : Bilinmeyen Benlik
Rp Yaşı : 16
Rp Sevgilisi : Lómadriethiel ♥️
Ruh Hali : Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi - Sayfa 2 Keyifl10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Slytherin Quidditch Takımı Vurucusu

Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi   Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Nis. 2010, 17:59

Kaybolmuştu...Gözleri Heryeri Arıyordu Ama Ne Bir Malikane Nede Bir Tanıdık Vardı.Belki Bir Yerde Soluklanmak Darq'a Biraz Rahat Verebilirdi Ama Bilmiyordu.L.'yi Görmek İstiyordu.Aslında Şimdi Nerdeydi Önemli Değildi.Önemli Olan Oraya Vardığında Değer Verdiği Kişileri Görmekti.Onlarla İç İçe Olmak Onu Her Zaman Mutlu Etmişti.Biraz Önce Oturduğu Cafeye Baktı.Önüne Düşen Bir Perçem Saçı Eliyle Düzeltti Ve Malikaneyi Bulmak İçin Bir Kaç Araştırma Yapmaya Koyuldu...

Biraz Sonra Önüne Çıkan İhtişamlı Malikaneye Doğru Yürümeye Koyuldu,Bir Kişinin Malikane'nin Bahçesindeydi.Kapıya Doğru İlerlediğinde Bir Hayaletin Ona Baktığını Gördü.Gerçekten Üst Bir Düzeydeydi Bu Koruma.Yavaşça Kapıya Doğru İlerlerken Onu Görmek İçin Can Atıyordu "Göz Kamaştırıyorsunuz Düşeş." Dedi Gülümseyerek Ve Ardından Devam Etti "Darq Blies" Düşeş'ten Gelecek Cevabın Gelmesini Bekliyordu Sabırsızca...
Düşes Katherine
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Düşes Katherine

Rp Düzeyi : Hoş
Rp Yaşı : Yirmi beşindeydi.

MesajKonu: Geri: Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi   Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Nis. 2010, 18:03

Gençlerin ardı arkası kesilmiyordu ve bu Katherine’i memnun ediyordu. Yalnız başına geçirdiği neredeyse koca bir yüzyıl vardı berisinde. Şimdi genç yüzleri görmek, onların gözlerinde hayatı soluklamak ne de iyi geliyordu kadını terk etmeyen ruhuna. Sarışın çocuğın kibar iltifatına gülümseyerek karşılık vermişti. Ve ardından söylediği ismini listesinde aradı, bulması zor olmadı. Kısacı bir süre sonra da sözleri havaya karıştı.

“İyi eğlenceler Bay Blies, geçiniz.” demesinin ardından kuyrukta sıkılmaya başladıklarını fark ettiği diğerleriyle ilgilenmeye başladı.
“Evet, isim alayım lütfen?”
Lómadriethiel Righelli
Slytherin 3. Sınıf
Slytherin 3. Sınıf
Lómadriethiel Righelli

Rp Düzeyi : Muazzam
Tarafı : Hell
Kan Durumu : Safkan
Asa : Zümrüt Işığı
Rp Yaşı : 15
Rp Sevgilisi : Çocuk kahkahalarıyla örülü bedeninde ateşten kor yüreğiyle, bir kardan adam sevdim.
Ruh Hali : Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi - Sayfa 2 Relax10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Tüy Kalem Yazarı & Slytherin Quidditch Takımı Kovalayıcısı

MesajKonu: Geri: Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi   Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Nis. 2010, 18:16

Daha önce gelmişliğim olmamıştı O'Quins Malikanesi'ne. O nedenle neyle karşılaşacağımı bilmeden elimde adres yürüyordum. Orayı bahçesindeki rengarenk çiçeklerle tanıyacağımı umuyordum. Gerçi burada ihtişamlı malikaneler çok da fazla değildi. Yol boyunca çeşitli bahçeler ve birkaç malikane görsem de hiçbiri aradığım kadar büyük ve parti havasında değildi.

Sonunda Hogwarts'tan birkaç kişiyi gördüğümde çiçekleriyle beni büyüleyen yerin doğru olduğunu anladım ve kapıya yöneldim. Darq'ın gelmiş olmasını dilerken bizi bekleyen düşesi inceliyordum. Tanrım, o elbiseler ne müthiş şeylerdi! Açık bıraktığım siyah saçlarımı omzumun gerisine atıp "Lómadriethiel Righelli." dedim. Onun listeyi gözden geçirmesini ve içeri girip Darq'ı göreceğim anı bekliyordum merakla. Bu partiyi düzenleyenler kesinlikle kocaman bir teşekkürü hakediyorlardı. Okul sonrası hoş bir eğlence olacağı kesindi...
Düşes Katherine
Hogwarts Hayaleti
Hogwarts Hayaleti
Düşes Katherine

Rp Düzeyi : Hoş
Rp Yaşı : Yirmi beşindeydi.

MesajKonu: Geri: Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi   Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Nis. 2010, 18:52

Sıradaki konuğu zifir karası saçlarıyla ihtişam saçan hoş bir kız çocuğuydu. Katherine O'nu bir süre inceledi. İlk evliliğini yaptığı yaşlarda ya vardı ya yoktu ve en önemlisi hürdü. İçten bir gülümsemeyle karşıladı O'nu. Saydam kadının aklından geçenleri ise bilmesine olasılık yoktu fakat yaşadığı zamanların değerini iyi bilmesini diledi kendi kendine. Söylediği adını listede hızlıca aradı güzel ve eski Düşes. Kısa bir süre bekletmesinin ardından ise bulmuştu.

"Geçebilirsiniz, iyi eğlenceler." dedi bu gece için belki de milyonuncu kere ve emindi ki daha bir kaç milyon kere diyecekti bunları ardından başıyla selamladığı gence sorusunu yöneltti.

"İsminiz lütfen."

Malikaneye Giriş | Düşes Katherine'in Listesi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Giriş Kapısı