Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamelya | Mehtaba Haykırış

2 posters
YazarMesaj
Diantha Effie O'Quin
Hufflepuff 5. Sınıf
Hufflepuff 5. Sınıf

Tarafı : Aydınlık.
Kan Durumu : Safkan
Asa : ღ Venüs' ün Güneşi
Rp Yaşı : 17
Patronus : Kırlangıç
Rp Sevgilisi : Cutie Pie
Ruh Hali : Kamelya | Mehtaba Haykırış Vizilt10

Ek Bilgiler
Hogwarts Görevi: Tüy Kalem Yazarı & Okul Korosu Görevlisi Ve Lideri

Kamelya | Mehtaba Haykırış Empty
MesajKonu: Kamelya | Mehtaba Haykırış   Kamelya | Mehtaba Haykırış Icon_minitimeSalı 06 Nis. 2010, 14:57

Kamelya | Mehtaba Haykırış 97ohi0
Etrafı ormanlar ile çevrili bir gölün kenarında ay ışığını izlemenin
verdiği zevki tarif edebilir misiniz?
Bahçenin en büyülü mekanlarından biri olan bu bank, gül ağacından
yapılmıştır ve parlaklığı da rahatlığı kadar kendini hissettirir. Mehtabın ufka
vardığı ana şahitlik etmeyi dilerseniz eğer buraya uğrayın.

John Constantiné
Uluslararası Büyücüler Konfederasyonu Çalışanı
Uluslararası Büyücüler Konfederasyonu Çalışanı
John Constantiné

Rp Düzeyi : Düzenli, düzgün
Tarafı : Aydınlık * -
Kan Durumu : Safkan
Asa : Geleceğin Yolu
Rp Yaşı : 22
Patronus : Kurt
Rp Sevgilisi : Yok ki. (İsteyen Varsa O Ayrı!? )
Ruh Hali : Kamelya | Mehtaba Haykırış Delibo10

Kamelya | Mehtaba Haykırış Empty
MesajKonu: Geri: Kamelya | Mehtaba Haykırış   Kamelya | Mehtaba Haykırış Icon_minitimeÇarş. 07 Nis. 2010, 20:04

Tallships'e vardığım zaman saat 22.00 civarıydı ki partinin başına geç kalmıştım hızla ilerleyerek malikanenin önüne geldiğimde girişte yığınla öğrenci vardı.Hızlı ve çevik bir hareket dizesiyle öğrencilerden sıyrılıp malikaneye doğru ilerledim.

Etrafa bakınırken gölün yakınında olan bank gözüme ilişti.Yavaş adımlarla banka doğru ilerledim ve oturdum.Etraftaki öğrencilerin bağrışmaları ve kargaşası buradan fazla duyulmuyordu ki buda iyi birşeydi.Kafamı banka yaslayıp manzaranın keyfini çıkarıyordum.Hem kim ne diyebilirdi ki? Ben burada güvenlikten sorumluyum ve sorumluluğumda burayı kapsadğndan burada oturmamın hiçbir sakıncası yoktu ama eğer bir karmaşa çıkarsa tabikide benden sorulacaktı...

Şuan işler yolunda olduğundan biraz dinlenebilirdim.Sigara paketimden bir sigara alıp çakmağı çevik bir hareketle kapladım ve elimi rüzgara siper ederek sigaramı yaktım.Etrafa bir gözgezdirmek için arkamı döndüm ve etrafın sakin olduğunu gördüğümde içime huzurla karışık bir mutluluk serpildi."Yanımda bir şişe ateşviskisi olsa kötü olmazdı be." dedim içimden pişmanlıkla.Yanıma alsaydım burada güzel bir tatil havasında olabilirdim.Burada bakanlıktan çalışanlar bulunduğundan banktan kalkıp etrafı dolaşmaya ve bir umutla herhangi bir arkadaşıma rastlamak için kendimi şartlıyordum.

Eğer bir arkadaşımı bulursam burada güzel vakit geçireceğimi düşünüyordum ve bunları düşünürken malikanenin içinde neler olup bittiğini bilmediğimden içim içimi kemiriyordu...

Kamelya | Mehtaba Haykırış
1 sayfadaki 1 sayfası