Verus Magia | Role Play Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğlence Festivali

YazarMesaj
Amy Ann Flame
Keases Fenise Kötülük Dükkanı Sahibesi
 Keases Fenise Kötülük Dükkanı Sahibesi
Amy Ann Flame

Rp Düzeyi : Gayet iyi
Tarafı : Karanlık Taraf.
Kan Durumu : Safkan
Rp Yaşı : 26
Ruh Hali : Eğlence Festivali Anlayi10

Eğlence Festivali Empty
MesajKonu: Eğlence Festivali   Eğlence Festivali Icon_minitimePtsi 26 Nis. 2010, 21:10

Ria de Janeiro'da festival için gelmiştim. Herşey mükemmeldi. İsterseniz bir anlatayım.
Herkes rengarenk uzun etekler, süslü şapkalar ve bolca parlak,ışıldayan aksesuarlar. Herkes güneş altında parıldaya parıldaya dans ediyordu. Etraftan esen sıcak esinti biraz olsun tenimi ferahlatıyordu. Normale göre daha düşük sıcaklıkyta olduğu için ferahlıyordum. Yanğımdan akan teri sildim ve ritme kendimi kaptırdım. Müziğin ritmini kendimi kaptırdım ve dans etmeye başladım. Vücudumu kıvrakça hareket ettiyordum. Yakıcı güneşin altında parlyordum ve birden herkesin bana baktığını fark ettim. Bir an yavaşladım ama bunun hayranlık bakışları olduğunu anladım. Bana destek olmak için beni alkışladılar. Bende daha fazla yapmaya başladım sonra herkes bana katıldı.
Akşam otele döndüğümde kendimi yatağa attım ve koca yorucu günümü düşündüm. Eğlenmiştim ama çok yorucu olmuştu. Ölüm yiyen olmama rağmen arada böyle aktivitelere asla hayır diyemiyordum. Şimdi sıradaki durağımız "Los Angeles".

Eğlence Festivali
1 sayfadaki 1 sayfası